Αγαπητοί γονείς,

σας ενημερώνουμε ότι μετά τη Γενική Συνέλευση που έγινε στις 17/10/2018. Υπερψηφίστηκαν τα θέματα που συζητήθηκαν εκτός από τη δημιουργία κάρτας μέλους.

Την Παρασκευή 19/10/2018 δόθηκαν από γονείς 5 μεταχειρισμένες οθόνες τύπου LCD για το εργαστήριο του σχολείου και θα ήταν καλά αν μπορούσαμε να βρούμε άλλες 3-5.

Έχει δημιουργηθεί και λειτουργεί σελίδα Facebook με όνομα «Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων "Ισοκράτης" - 1ου Δημοτικού Σχολείου Κοζάνης». Κάναμε επίσης και κλειστή ομάδα διασυνδεδεμένη με την σελίδα με το ίδιο όνομα. Την ομάδα μπορείτε να την επισκεφτείτε από την σελίδα του Facebook κάνοντας κλικ στο σημείο [Επισκεφτείτε την ομάδα] και στην συνέχεια, αν θέλετε κάνετε αίτημα να γίνετε μέλος της.

Οι γονείς που επιθυμούν να καταβάλουν την συνδρομή του συλλόγου μπορούν να δώσουν τα χρήματα στην δασκάλα της τάξης τους ή στην Διεύθυνση του σχολείου (1 παιδί 20€, 2+ παιδιά 25€).

Από το ΔΣ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

του 1ου Δημοτικού Σχολείου Κοζάνης «Ο Ισοκράτης»

Free Joomla! template by L.THEME | Documentation